Bilgilendirme:

Bu sayfa Gaziantep, Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Kahranmanmaraş, Malatya, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Elazığ ve Adıyaman başta olmak üzere Akdeniz, Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgesinde faaliyet gösteren Seyahat Acentaları ya da Vize Danışmanlık Hizmeti sağlayan Kurum/Kişiler için hazırlanmıştır.

Gaziantep’ te bulunan VFS Global, iDATA, BLS ve Teleperformance başta olmak üzere; İstanbul ve Ankara’ daki vize başvuru merkezlerine de vize başvurusu yapmaya yetkili Vize Acentasıyız. 30′ dan fazla ülkenin vize başvurusunu doğrudan ya da evraklarınızı başvuruya uygun hale getirerek danışmanlık sağlamaktayız. Hakkımızda sayfasını inceleyerek faaliyet alanlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilir, çalıştığımız ülkeleri inceleyebilirsiniz.

Bu hizmetleri nasıl sunuyoruz?

Çalıştığımız seyahat acentaları için hazırladığımız özel bir portal aracılığıyla bu hizmetleri sunuyoruz. Tarafınıza verilecek kullanıcı adı ve şifre ile hesabınıza internet tarayıcısı aracılığıyla giriş yaparak aşağıda yazacağımız başlıklara erişebileceksiniz.

  • Hazırlanan / Devam Eden ve Sonuçlanmış Başvurularınız
  • Hesaplarınız
  • Fiyat Listesi
  • Gerekli Belgeler
  • Örnek Belgeler

Sunduğumuz bu hizmetle telefon trafiğini büyük ölçüde ortadan kaldırıyor ve ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgilere istediğiniz anda ve cihazda ulaşma imkanı sağlamış oluyoruz.

Size nasıl bir kolaylık sağlayacak?

Bu hizmeti vermeden önce acentalarımızın hesaplarını doğru bir şekilde tutamadığımızı, geçmiş dönem yolcu kayıtlarına bizim ve acentalarımızın ulaşamadığımızı, istenilen güncel belgeleri yeterince güncel olarak acentalara iletemediğimizi fark ettik. Bu sistemi kullanmaya başladıktan sonra bir çok acentadan oldukça pozitif geri beslemeler aldık. Onlarında öneri ve istekleriyle bu portal her geçen gün gelişmekte ve güncellenmekte.

Aktif olarak vize danışmanlığı yapmıyor olsanız bile bu portal aracılığıyla bir çok bilgiye sahip olacak ve yolcularınızı doğru bir şekilde bilgilendirebileceksiniz.

Bütün bilgilere internet erişiminizin olduğu her yerde, her cihazda sorun yaşamadan ulaşabileceksiniz.

Sizden beklentimiz var mı ve varsa bunlar nelerdir?

Sunduğumuz bu hizmeti yalnızca kurumsal çalışma anlayışını belirlemiş acentalarla paylaşıyoruz. Amacı yolcu kaçırmak, haksız kazanç elde etmek veya sahte belge düzenleyerek vize başvurusu yapmaya çalışan acentalarla kesinlikle çalışmıyoruz.

Her yıl 2000′ in üzerinde yaptığımız vize başvurularında bütün yolcularımızı ve acentalarımızı en doğru bir şekilde uyardık ve %90′ ın üzerinde bir başarı elde ettik. Çalıştığımız başvuru merkezlerinde saygı gösterilen bir vize acentası olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

İletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişeme geçebilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz hizmete ait bir demo hesabımızı sizinle paylaşabiliriz ve bu sayede hizmetimizin içeriğiyle ilgili daha detaylı bilgi sahip olabilirsiniz.

Saygılarımızla“”