İlçe Tercümanlık, Vize & Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, 2008 yılında Gaziantep’ te kurulmuş olup aşağıdaki alanlarda faaliyetine profesyonel bir şekilde devam etmektedir.
Tercüme

Noter yeminli tercümanlarımız aracılığıyla tercümelerinizi gizlilik esasına dayanılarak özenli, hızlı ve usulüne uygun olarak yapan tercüme etmekteyiz. İngilizce ve Almanca tercümanlarımızı kendi bünyemizde barındırmaktayız.

  • Yazılı Tercüme
  • Sözlü Tercüme
  • Özel Dil Dersi olarak
Vize

Almanya, İngiltere, Avusturya, Belçika, İtalya, Amerika, Yunanistan, Kanada, İspanya ve Hollanda başta olmak üzere şu anda 35′ den fazla ülkenin vize danışmanlığını yapmaktayız. Başvuruların teslim edildiği Vize Başvuru Merkezlerinin yetkili acentası olup, başvurularımızın tamamını ilk günkü özverimiz ile yapmaya devam etmekteyiz. Ayrıca temsilcisi olduğumuz bir çok Seyahat Acentası bulunmakta olup, kurumsal anlamda firmalara/seyahat acentalarına vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Merkezi İstanbul’ da bulunan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasının Gaziantep’ te bulunan Şubesi olarak: Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere, İrlanda, Malta ve diğer AB üyesi ülkelerine başta Dil Eğitimi olmak üzere; Lisans, Yükseklisans/Master, Sertifika Programları, Yaz Okulları, Summer Session ve Lise Değişim Programlarına yönelik Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.