Almanya Ön Onaylı Çalışma Vizesi

with Yorum yapılmamış
Vize başvurunuz boyunca profesyonel destek alabileceğiniz telefon numaralarımız:
 0342 215 4577 – 0342 215 4588

Almanya’ da ön onaylı çalışma amaçlı verilen bu vizeyle, mesleki eğitiminize göre çalışmaya başlayabilirsiniz. Ön onaylı çalışma vizesine başvuru yapabilmek için hazırlamanız gereken belgeler aşağıdaki gibidir.

Gerekli belgeler

 1. Pasaport
 2. Varsa Eski Pasaport
 3. 4 Adet 35*45 Fotoğraf
 4. Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve İkametgah
 5. Kimlik Fotokopisi

Ek olarak; (Aşağıda yazılı Türkçe olan belgelerin Almanca tercümesi ile birlikte ibraz edilmesi zorunludur) (Almanca tercüme hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.)

 1. Çalışma Ajansı tarafından verilen ön onay
 2. Özgeçmiş (CV)
 3. İş sözleşmesi veya kesin iş teklifi
 4. Motivasyon yazısı
 5. Lisans Diplomanız ve Transkript ve varsa mesleki eğitim sertifikalarınız
 6. Mesleki deneyiminize ait belgeler; Çalışma Belgesi, İşe Giriş-Çıkış Bildirgeleri, Barkodlu SGK Hizmet Dökümü ve varsa çalıştığınız yerlerden alacağınız Referans Yazıları
 7. Varsa Almanca/İngilizce Dil Sertifikası

Randevu

Spesiyalite Aşçısı Vizesi başvuru yapabilmek için öncelikle randevu alınması gerekmektedir. Randevu dönem dönem yoğunluktan dolayı ileri tarihlere verilebilmektedir.

Randevu için 0342 215 4577 numaralı telefonumuzu arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bilgilendirme

Başvuru yapmak istediğiniz Spesiyalite Aşçısı Vizesi ve Almanya’ ya uzun dönem yapacağınız diğer tüm vize başvurularında size danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Evraklar ve nasıl têmin edebileceğiniz hakkında detaylı bilgi, başvuru dosyanızın hazırlanması, evrakların Almanca’ ya tercümesi, randevu alınması ve başvurunuzun tam teşekküllü yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.