İlçe Tercümanlık, Vize & Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, Gaziantep’te: Almanya, İngiltere, Avusturya, Belçika, İtalya, Yunanistan, Polonya, Amerika, Danimarka, Kanada ve Hollanda başta olmak üzere şu anda 28 tane ülkenin vize danışmanlığını yapmaktadır.
Neden işlemlerinizi biz yapmalıyız?

 

Gaziantep vize işlemlerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Deneyimli ekibimizle, vize başvuru dosyanızın hazırlanması konusunda sizi doğru bir şekilde bilgilendiriyor ve yönlendiriyoruz.
  • Şahsi başvuru istemeyen ülkeler için vize başvurularınızı sizin adınıza yapılması ve sonuçlanmasının ardından, pasaportunuzu size kargo ile gönderiyoruz. Böylece başka bir şehirde yaşıyorsanız, Gaziantep’e gelmek zorunda kalmıyorsunuz. En önemlisi başvuru için uzun zaman harcamıyorsunuz.
  • Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için vize randevularınızın uygun gün ve saate ayarlanması ve bu bilgileri sizinle paylaşarak, belirtilen gün ve saatte vize başvurunuzun eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.
  • Eksik veya doğru olmayan evraktan dolayı tekrar gidip gelmiyorsunuz.
  • Ayrıca, vize başvurularınızı, başvuru sürecinizi ve kargolarınızı T.C. kimlik numaranız ile birlikte online olarak takip edebilirsiniz.

Vize hizmeti sunduğumuz ülkeler

Vize ile ilgili yazdığımız makaleleri Vize Bilgi sayfamızdan takip edebilirsiniz.