Almanya Spesiyalite Aşçısı Vizesi

with Yorum yapılmamış
Vize başvurunuz boyunca profesyonel destek alabileceğiniz telefon numaralarımız:
 0342 215 4577 – 0342 215 4588

Aşçılık/Mutfak alanında yeterli mesleki deneyime sahipseniz, verilen bu vizeyle Almanya’ da çalışmaya başlayabilirsiniz. Almanya Spesiyalite Aşçısı vizesine başvuru yapabilmek için hazırlamanız gereken belgeler aşağıdaki gibidir.

Gerekli belgeler

 1. Pasaport
 2. Varsa Eski Pasaport
 3. 4 Adet 35*45 Fotoğraf
 4. Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve İkametgah
 5. Kimlik Fotokopisi

Ek olarak; (Aşağıda yazılı Türkçe olan belgelerin Almanca tercümesi ile birlikte ibraz edilmesi zorunludur) (Almanca tercüme hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.)

 1. Özgeçmiş (CV)
 2. İş sözleşmesi veya kesin iş teklifi
 3. Çalışacağınız restoranın menüsü
 4. Motivasyon yazısı
 5. Aşçı olarak mesleki eğitim aldığınızı gösteren Lise veya Lisans Diplomanız ve Transkript ve varsa mesleki eğitim sertifikalarınız
 6. Mesleki deneyiminize ait belgeler; Çalışma Belgesi, İşe Giriş-Çıkış Bildirgeleri, SGK Hizmet Dökümü ve varsa çalıştığınız yerlerden alacağınız Referans Yazıları
 7. Varsa Almanca/İngilizce Dil Sertifikası

Randevu

Almanya Spesiyalite Aşçısı Vizesi başvuru yapabilmek için öncelikle randevu alınması gerekmektedir. Randevu dönem dönem yoğunluktan dolayı ileri tarihlere verilebilmektedir.

Randevu için 0342 215 4577 numaralı telefonumuzu arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bilgilendirme

Başvuru yapmak istediğiniz Almanya Spesiyalite Aşçısı Vizesi ve Almanya’ ya uzun dönem yapacağınız diğer tüm vize başvurularında size danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Evraklar ve nasıl têmin edebileceğiniz hakkında detaylı bilgi, başvuru dosyanızın hazırlanması, evrakların Almanca’ ya tercümesi, randevu alınması ve başvurunuzun tam teşekküllü yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.