Müşteri Yorumları

with Yorum yapılmamış

İlçe Danışmanlık olarak 2008 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz her alanda özverili bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Geçen yıllar içinde yaptığımız işlerin tamamında müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Sizde başvurunuz ve aldığınız danışmanlık ile ilgili bize geri bildirimde bulunursanız memnun oluruz.

Danışmanlığını yaptığımız müşterilerden gelen yorumlar aşağıda bulunmaktadır.

Sizde firmamız hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi; işlemleriniz ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Geri bildirimde bulunmak ister misiniz?

Mutlu müşterilerimizden bazıları

Elif B. / Almanya

Sevgili İl-çe danışmanlıkla 3. Vizemi alışım bu. Her vizem de çok ilgililerdi her detay için önce İlyas Bey’e ve daha sonra kıymetli ekip arkadaşları Kürşat Bey’e ve İpek Hanım’a ilgi alakaları titiz çalışmaları için çok teşekkür ederim. Sizler gibi işini hakkıyla yapan insanlar iyi ki var. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Mustafa Ç. / Almanya, İspanya

il-ce vize danışmanlık şirketi ile 4 kez schengen başvurusu yaptım, farklı ülkelerden vizelerimizi sorunsuzca aldık. Bütün personel işlerinde uzman olduklarını her halleriyle gösteriyor. Kendilerine teşekkür ederiz.

Şeyda Y. / İtalya

İtalya erasmus vizesi için başvurdum. Vize işlemlerim hem sorunsuz hem de çok hızlı oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Vİze başvurusu olan herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum.

 
Emre H. /Amerika

İLÇE Tercümanlık Vize Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile Amerika ve Ingiltere vizemi gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler sayesinde çok hızlı bir şekilde aldım. Yunus, Kürşad ve İlyas bey’ in işlerine olan hakimiyetleri ve rehberlikleri vize sürecinin hızlı ve sorunsuz yürümesinde çok etkili oldu. Kendilerine çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Selin T. /Almanya

Almanya vizesi için başvurdum çok yardımcı oldular ve sorunsuz bir şekilde aldım. Tüm ofis çalışanları çok güler yüzlüydü ve hepsi çok ilgili davrandılar kesinlikle tercih edebilirsiniz. Tüm çalışanlara teşekkür ederim. 🙂

Berrin K. / Hollanda

13 Eylül’ de kendileriyle iletişime geçip, 16 Eylül’ de evraklarımı tamamladıktan sonra 20 Eylül’ de başvuru yaptım. 1 Ekim’de vize başvurum onaylandı. Süreç hem çok hızlıydı hemde çok özenlilerdi her soruma titizlikle ve ilgiyle cevap verdiler. Vize başvurusu yapacak olan herkesi gönül rahatlığıyla İlçe Danışmanlıkla çalışabilir. Emeğinize sağlık, teşekkürler.

Ali D. / Mısır, Slovenya, Fransa

Özellikle başvurularla ilgilenme konusunda çok iyiler. Süreç boyunca güncel bilgiyi paylaştılar. 3 vizemi de sorunsuz bir şekilde aldım ve seyahatlerimi gerçekleştirdim.

Seren I. / Fransa, Slovenya, Hollanda

Öncelikle yardım ve rehberlikleri için daha önce üç kez çalışmış olduğum İL-ÇE Vize Danışmanlık Ofisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Red almiş Schengen vize başvurumun hemen sonrasında seyahatime çok kısıtlı bir süre olmasina rağmen ikinci başvurumu yaparak vizemin bana tam zamanında ulaşmasını sağladılar. Bu sayede seyahatime ait uçak biletleri ve rezervasyonlar yanmamış oldu. Çalışmaları ve ekstra çabaları icin bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. 

Zeynep K. / İtalya

İlk kez vize başvurusunda bulundum. İtalya vizesi için bana yardımcı oldular. Sorunsuz  ve gayet hızlı bir şekilde başvuruyu tamamladık. Şehir dışında olduğum halde her şeyle ilgilendiler. Çok teşekkürler 👍🏻

Gülbahar Y. / Fransa, İtalya

Daha önce İtalya vizesini sorunsuz bir şekilde aldığım için Fransa vize başvurumda da hiç düşünmeden İl-çe Danışmanlığa başvurdum. Fransa vizesini de sayelerinde sorunsuz  aldım. Her aşamada iletişime geçip bilgilendirme yapmaları ve özveriyle çalışmalarından dolayı sürekli tercihim olacak. Tüm ekibe teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.

Dilek G. / İtalya

Birkaç vize danışmanlık firmalarına başvursam da hepsinden yetişmez cevabını almıştım. İlçe danışmanlık sayesinde gerçekten de çok kısa sürede vizeyi aldım. İletişim çok iyi, süreçle ilgili her sorumu açık ve net bir şekilde cevapladılar. Teşekkürler.

Elif B. / Almanya

Sevgili İlçe Danışmanlık, işlemlere başladığım günden vizemin çıktığı güne kadar her konuyla çok titiz bir şekilde ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Her konuda destek oldunuz, her soruma özenle cevap verdiniz beni hiç tereddütte bırakmadınız her konuda içim rahat etti ve sonuç güzel oldu. Diğer başvurularda görüşmek dileğiyle.

Bahar Y. / İtalya

Schengen vizesi için ilk kez başvuracağımızdan profesyonel bir danışmanlık arayışına girmiştik. İlçe danışmanlık sürecin en başından pasaport teslimine kadar her anlamda yanımızda oldu. Sürekli iletişim halinde olmaları, süreç hakkında bilgilendirmeleri vs. işimizi çok kolaylaştırdı. Özverili çalışmalarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz. Vizemizi aldık, yeni bir başvuruda yine ilçe danışmanlığı tercih edeceğiz.

Meltem S. / İtalya

İtalya vizesi için birkaç vize danışmanlık firmasına başvurduğumuzda, öncesinde uçak biletimizi de aldığımız gidiş tarihine vizemizin yetişmeyeceğini söylediler. İlçe Danışmanlık firmasına bu konuda danıştık. Bize detaylı bilgi verip elinden gelen tüm desteği ve yardımı sağlayarak seyahatimizden de önce vizelerimizi almamıza yardımcı oldular. Piyasadaki diğer vize acentalara göre daha uygun fiyatla daha fazla hizmet verdigi için çok memnun kaldık . Bundan sonra vizelerimiz için de İlçe Danışmanlık ile çalışacağız.

Yusuf H. / İtalya

Staj için İtalya vizesi almam gerekiyordu ve stajımın başlamasına çok az süre kalmıştı. Kısa bir sürede randevumu alarak başvurumuzu teslim ettik. Tatil olmasına rağmen Elçilik tarafından istenilen dilekçem ile ilgilendiler ve eksik belgelerimi herşeye rağmen temin ederek teslim ettiler. Onlar sayesinde şu an fabrikada stajıma devam ediyorum ve bir çok şehri gezme şansım oldu. Teşekkürler!

Pınar C. / İtalya

Satın almış olduğum İtalya turu için vize işlemlerimizin de tur şirketi tarafından yürütülmesi için ödeme yapmıştık. Ancak tur şirketi 1.5 ay boyunca randevu almayı başaramadı ve turumuzu iptal etmek dışında bir öneride bulunamadı. İlçe Danışmanlık’ a internette araştırma yaparken denk geldim. İletişime geçtiğim andan itibaren oldukça ilgili davrandılar. Evraklarımızı titizlikle inceleyip 1 hafta içinde randevumuzu aldılar ve sorunsuzca vizemiz çıktı. İlçe Danışmalık ile karşılaşmamış olsaydık ödemesini yapmış olduğumuz turumuz yanacaktı. Her şey için çok teşekkürler emeğinize sağlık.

Hidayet Ş. / Amerika

Amerika vizesinde gerekli belgeler için öncesinde kendimde araştırma yapmıştım ama eksik belge durumunda vize iptali olabilirdi. Bu yüzden İlçe Danışmanlık’tan yardım aldım. Tecrübeleriyle olası her durumu düşünüp gerekli olabilecek belgelerden, konsolosluktaki görüşme esnasında dikkat edilmesi gerekenlere kadar yardımcı oldular ve sorunsuz bir biçimde Amerika vizemi aldım. Yardımlarından dolayı tüm İlçe Danışmanlık ekibine çok teşekkür ederim.

Rabia N. / İtalya

Vize başvurum sonuçlanmazsa satın aldığım ve ödemelerin tamamını yaptığım italya turuna katılamayacaktım. Son günümde bana yardımcı olarak her türlü kolaylığı sagladılar. Yardımlarından dolayı bütün çalışanlara teşekkür ederim.

Emre H. / Amerika

Öncelikle bana vize sürecinde her konuda yardımcı olan bütün ekibe teşekkür etmek istiyorum. Belge toplama, randevu alma, konsolosluk mülakatı vb. gibi vize aşamalarındaki rehberlikleri sayesinde sorunsuz bir şekilde Amerika vizemi aldım. Elinize emeğinize sağlık.

Nuriye H. / İspanya

Daha önce yaptığım İspanya vize başvurum reddedilmişti ve bana yardımcı olan başka bir firma, sonrasında bana yardımcı olmak konusunda hiç istekli olmadılar. Bir arkadaşım İlçe Vize Danışmanlığı önerdi. İşini çok iyi bilen, doğru önerilerde bulunan, inanılmaz kibar, güler yüzlü ve yardımsever bir ekip. Bugün vizemi aldım, çok mutluyum. İyi ki sizinle çalışmışım. Tüm İlçe Vize Danışmanlık çalışanlarına yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Ahmet D. / Avusturya

Bu kadar konusunda bilgili, ilk baştan son ana kadar yardımcı olan, sorduğum sorulara sıcakkanlı cevap veren, sonucun olumlu olması için kendi işi gibi çaba sarf eden insanların çalıştığı bir kurum. Her şey için çok teşekkür ederim. Bundan sonra ki adresimiz belli, kesinlikle değişmez.

İlknur K. / İngiltere, Fransa

Mesleğim gereği sık sık yurtdışına eğitim ya da denetim faliyetleri amacıyla gitmem gerekiyor. İlçe Tecümanlık, Vize ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlık vize alma ile ilgili sorunlarımı hızlı bir şekilde çözdü. Konularında yetkin ve güler yüzlü çalışanları var. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve tüm sorularıma sabırla cevap verdikleri için kutluyorum.

Çağatay T. / İtalya, İngiltere

Bundan 2 yıl önce 10 yıllık İngiltere’ye giriş reddi yemiştim. Daha sonra İLÇE Danışmanlık ile tanıştım. İlk olarak schengen vizemi almışlardı. İngiltere vizesi ile ilgili sorunumu anlattığımda kanıtlayıcı ve destekleyici evraklarla bu durumu aşabileceğimizi belirttiler. Açıkçası hiç umudum yoktu İngiltere vizesini alabileceğimi dair. İLÇE Danışmanlık evrak ve resmi belgeler konusunda çok tecrübeliler. Size gerekli olabilecek ya da başvurunuzu etkileyecek olumsuz her durumu size bildirerek dosyanızı ona göre hazırlıyorlar. Hiç umudumun olmadığı bir gün vizemin fotoğrafını bana gönderdiler. Gerçekten mucize gibi oldu. Her şey için çok teşekkürler.

Burcu E. / Almanya

Hiçbir detayı atlamadan, anlayışla tüm sorularımıza yanıt veren ve vize alma konusunda her türlü yardımcı olan İlyas bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.Sayelerinde bir yıl içinde İtalya, Fransa ve son olarak Almanya’ ya kolayca vize başvurularımızı yapıp her defasında olumlu sonuçlar aldık. Hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir şirket. Tekrar çok teşekkür ederiz.

Hicran H. / İspanya

Gaziantep başvuru merkezine İspanya vize başvurusu konusunda çok yardımcı ve yol gösterici oldunuz. İlginiz ve her arama/mesaja hızlı şekilde dönüşler için ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Ulaş D. / Hollanda

Eksiksiz ve hızlı bir şekilde tüm işlemlerimizi güler yüzle gerçekleştirdikleri için tüm çalışanlara teşekkür ederim. Sorunlu olan vize süreçleri onlar sayesinde rahatlıkla çözülüyor. Hepinize teşekkürler.

Hande Ç. / Fransa

Tüm ekibe çok teşekkür ederim güler yüzünüz ilginiz için. Sayenizde sorunsuz şekilde vizemi aldım. Tüm evraklarımı toparlayıp Ankara’ da karşıladılar, hiç sıkıntı yaşanmadan yarım saat içinde tüm işlerim halledildi. Tüm ekip çok sıcakkanlı ve ilgiliydi. Herşey için çok teşekkür ederim bir sonraki seyahatimde görüşmek üzere.

 Seda Ö. / Avusturya
04 Mayıs 2017

Butun islemlerimizi sorunsuz ve zamaninda gerceklestirdiginiz icin cok tesekkur ederim. Calisanlarin ilgili, guler yuzlu olmasi insani mutlu ediyor. Sorunlan sorulara aninda donus yapmaniz bizim icin onemliydi. Hersey icin cok tesekkur ediyorum.

 Selvi D. / Arabistan

Çok teşekkür ederim bana yardımcı olan arkadaşlar için iyi ki varsınız. Sayenizde sıkıntı yaşamadan, zorlanmadan annem seyahatini gerçekleştirebilecek. Çok teşekkür ederim.