Gaziantep’ten Vize Başvuruları

with Yorum yapılmamış
Gaziantep’ te bulunan Vize Başvuru Merkezleri
iDATA ve VFS Global
iDATA

Gaziantep’ te Almanya Vize Başvurularının yapıldığı Vize Başvuru Merkezidir. Almanya Konsolosluğu aracı kurumu olan idata, Gaziantep’ten vize başvuru sahiplerinin başvurularını almaktadır. Gaziantep’te Almanya Konsolosluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu konsoloslukların adres ve telefon bilgilerine ulaşamazsınız. iData ofisinin çağrı merkezi numarasından iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

VFS Global

Hollanda, İtalya, İspanya, Danimarka, Polonya, Malta, Avusturya, Yunanistan, Belçika, Letonya, Litvanya, Hırvatistan ve Avustralya Vize Başvuru Merkezidir. Bu ülkelerin ilgili Konsolosluk ya da Elçilikleri Gaziantep’te bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu ülkelerin adres ve telefon bilgilerine ulaşsanız dahi vize başavurularınız için sizi VFS Global vize başvuru merkezine yönlendireceklerdir.

İdata randevusu ya da VFS Global randevusu internet ya da ilgili telefonlar aracılığı üzerinden alınmakta olup, randevusu alınmamış başvurular ne yazık ki kabul edilmemektedir. Yoğun dönemlerde randevular ilerleyen günlere verileceğinden, işlemlerinize hız katmanız sizin yararınıza olacaktır. Randevu hakkında bilgi almak için 0 342 215 4588 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da randevu formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

*Adınız Soyadınız

*Telefon Numaranız

Varsa kısa notunuz

*Hangi ülkeye vize randevusu almak istiyorsunuz?