İngiltere Bilgi Formu

with Yorum yapılmamış
Başvuru belgelerinizi bize gönderdikten sonra, İngiltere vizesi için gerekli olan başvuru formunuzu tam ve eksiksiz olarak doldurabilmemiz için aşağıdaki soruları yanıtlamanız gerekmektedir.

Not: Bu formu doldurarak başvuru yapmış sayılmazsınız. Bu form işlemleri devam eden başvuru sahipleri için hazırlanıştır. Yeni başvuru yapmak için İngiltere vizesi sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Bilgi Formu

* kırmızı ile işaretli maddelerin doldurulması zorunludur. Başvuru formunuza verdiğiniz bilgiler ekleneceğinden lütfen bilgileri tekrar kontrol ediniz.

*Kimlikte yazan tam adınız ve soyadınız*Telefon numaranız*Mail adresiniz* 1-Yaklaşık kaç yıldır aynı adreste ikamet ediyorsunuz? İkamet ettiğiniz ev size mi / aile bireylerinden birine mi ait veya kira mı? (ÖNEMLİ: Eğer 2 yıldan daha az süredir aynı evde ikamet ediyorsanız lütfen bir önceki ikamet adresinizi de yukarıda belirtildiği gibi açık bir şekilde yazınız)


* 2-Seyahat başlangıç ve bitiş tarihleriniz:


* 3-İngiltere’ de 1. Derece akrabanız var mı? (Anne baba kardeş çocuk torun vb) (Lütfen davet eden dışında 1. Dereceden akrabalarınız varsa İngiliz Pasaportları veya oturum durumlarına ait belge ve Türk Pasaportlarını isteyiniz)


* 4-Davet eden kişinin telefon numarası ve e-posta adresi (Aile ziyaretleri için)


* 5-Aylık resmi geliriniz ve yaşam masrafınız


* 6-Son 10 yıl içerisinde İngiltere’ de bulundunuz mu? Bulunduysanız seyahat tarihlerinizi ve seyahat sebebini yazınız.


* 7-Son 10 yıl içerisinde İngiltere dışında herhangi bir ülkede bulundunuz mu? Bulunduysanız, hangi ülke, seyahat tarihlerinizi ve seyahat sebebini yazınız.


* 8-Son 10 yıl içerisinde İngiltere dahil herhangi bir ülkeden RET aldınız mı? Ret aldıysanız tarih ve nedenini yazınız.


* 9-Devlet memuru olarak çalıştıysanız hangi tarihler arasında pozisyonunuzla birlikte kurum adını da yazınız.


10-Erkek başvuru sahipleri için askerlik bilgileriniz (başlangıç ve bitiş tarihleri)


11-Eklemek istediğiniz ekstra bilgi varsa lütfen yazınız.

Sormak istedikleriniz için 0342 215 4577 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.