Gaziantep’te Yurtdışı Eğitim

with Yorum yapılmamış

acadmx-logoYurtdışı Eğitimde Türkiye’nin en başarılı firmaları arasında olan Academix’in Gaziantep Şubesiyiz. Gaziantep ve çevre illerde yaşanlar Academix‘in anlaşmalı olduğu bütün okullara hakkında bizden bilgi alabilir, bir çok alternatifin bulunduğu okullara kayıt yaptırabilirler.

Yurtdışında Üniversite, Yurtdışında Dil Okulları, Yurtdışında Master/MBA Programları, Yurtdışında Yaz Okulları, Yurtdışında Sertifika Programları başlıca sunduğumuz hizmetler.

Lise eğitiminizi tamamladıktan sonra Amerika, İngiltere, Kanada, Avusturalya, Almanya, İtalya başta olmak üzere daha bir çok ülkede lisans eğitiminizi alabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz okulların YÖK ile denkliği vardır. İhtiyacınız olan tek şey Gaziantep’te bulunan ofisimize gelmek ve detaylar hakkında bilgi almak. Ayrıca Academix’in Yurtdışında Üniversite sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hangi yaşta olursanız olun İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca gibi dilleri bu dillerin konuşulduğu ülkelerde, dil eğitimi alanında uzmanlardan alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinin bulunduğu Yurtdışında Dil Okulu programında dilediğiniz önceliklere göre eğitim alabilirsiniz. Mesleki ingilizce eğitimi alarak kendi alanınızda uzman bir ingilizceye sahip olabilir, dilerseniz yaz tatilinizi Amerika, İngiltere ya da Malta gibi ülkelerde yoğun olmayan programlarla ingilizce öğrenip eğlenerek geçirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için Dil Okulu sayfamızı inceleyebilirsiniz.